NIBE, her tür mülk için akıllı, enerji açısından verimli iç mekan konfor çözümleri geliştiren ve üreten küresel bir gruptur. Bu, müşterilerimizin enerji tüketimini ve çevre üzerindeki etkilerini azaltmalarına olanak tanır. NIBE ayrıca endüstri ve altyapı için akıllı ısıtma ve kontrol için bileşenler ve çözümler sağlar. Yaklaşık 75 yıl önce İsveçin Småland kenti Markaryd’deki başlangıcından itibaren NIBE, ortalama 20.000 çalışanı ve küresel varlığı ile küresel bir grup haline geldi. Şirket, en başından beri güçlü bir girişimcilik kültürü ve sorumlu iş operasyonuna duyulan tutku tarafından yönlendirilmiştir. Başarı faktörleri, sürdürülebilir ürün geliştirmeye yönelik uzun vadeli yatırımlar ve stratejik satın almalardır.

Şirketin üç farklı iş alanı vardır: NIBE Climate Solutions, NIBE Element ve NIBE Stoves. NIBE Climate Solutions, her tür mülk için akıllı, enerji verimli iç mekan konfor çözümleri üretir. NIBE Element, endüstri ve altyapı için akıllı ısıtma ve kontrol için bileşenler ve çözümler üretir. NIBE Stoves, enerji verimliliği özelliklerine göre sobalar üretir.

NIBE, yaklaşık 75 yıldır eviniz için enerji verimli ve sürdürülebilir iklim çözümleri üretmektedir. Etkili çözümler sunmak için yenilenebilir enerjiyi yeni akıllı teknolojiyle birleştiriyoruz, böylece birlikte daha sürdürülebilir bir gelecek yaratabileceğimizi düşünüyoruz.

İster serin bir kış günü ister yaz güneşinde sıcak bir öğleden sonra olsun, hava durumu ne olursa olsun rahat bir yaşam günü geçirmemizi sağlayan dengeli bir iç mekan iklimine ihtiyacımız var. Geniş ürün yelpazemiz, evinize soğutma, ısıtma, havalandırma ve sıcak su sağlar, böylece doğa üzerinde minimum olumsuz etki yaratarak, mükemmel bir iç mekan iklimi yaratabilirsiniz.

TANITIM VİDEOSU